top of page
ISO/TS 16949:2009

KALİTE POLİTİKASI

Biz Erincik Lazer çalışanları üretim ve yönetimde uzman kişilerden oluşan bir ekibiz! Tüm ekip üyelerimiz başarı yolunun sürekli gelişmekten ve uygulamakta olduğumuz kalite yönetim sistemi gereklerini yerine getirmekten geçtiğini bilmektedir. Bu nedenle;

 

Biz ürün ve hizmetlerimiz de; önce kendimizin gurur duyacağı sonuçlar almayı ve müşterilerimizin uzun yıllar sorunsuz çalışabileceği, tüm taleplerine cevap bulabilecekleri bir firma olmayı ilke olarak benimsiyoruz. Ürünleri, projelendirmeye, ürünlerin imalatından satış sonrası hizmetlerimize kadar tüm aşamalarda sürekli gelişmeyi, teknoloji ve kalite açısından lider bir kuruluş haline gelmeyi hedefliyoruz.

 

Biz, müşterilerimizin memnuniyetini işimizin en nihai hedefi olarak görüyor, bu bilinci çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz arasında yayıyoruz. Hedefimiz, müşterilerimiz tarafından zamanında sevkiyat yapan, tutarlı fiyat politikasına sahip, verimlilik arttırıcı yöntemlerle istikrarlı ortamı koruma gayretinde olan, kaliteli ürünler üreten, müşterilerimizin taleplerini karşılayabilme esnekliğine sahip bir firma olarak algılanmaktır.

 

Biz, çalışanlarımızı başarımızın anahtarı olarak görüyor, onların memnuniyetinin müşterilerimizin memnuniyetine çıkan yol olduğunun bilincindeyiz. Bu bilince göre sürekli istihdam, huzurlu ve iş güvenliği gerekliliklerinde bir çalışma ortamı ve kendilerini geliştirme olanakları sunmayı amaçlıyoruz.

 

Biz tedarikçilerimizi, iş ortaklarımız olarak görüyoruz. Hedefimiz, tedarikçilerimizi kendi kalite seviyemize taşımak ve karşılıklı faydaya dayanan uzun süreli işbirliği sağlamaktır.

 

Biz içinde bulunduğumuz pazardaki rekabeti ve rakiplerimizi, dinamik kalmak ve kendimizi geliştirmek için fırsat olarak görüyoruz. Hedefimiz, rakiplerimiz tarafından gücü göz ardı edilemeyen hızlı, rekabet gücü yüksek bir kuruluş olarak algılanmaktır.

 

Biz içinde yaşadığımız topluma ve çevreye karşı kendimizi sorumlu görüyoruz. Hedefimiz çevre korunmasına önem veren, çevrenin korunması için gereken sistemleri kuran ve önlemleri alan sürekli istihdam sağlayarak ülke ekonomisine katkıda bulunan bir kuruluş olarak algılanmaktır.

 

Yukarıdaki bahsi geçen konuları yerine getirirken uygulanabilir şartları yerine getirmeyi ve kalite yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmeyi taahhüt ediyoruz.

 

GENEL MÜDÜR

MİSYON

• Yüksek kalite standardında hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak,
• Müşterilerimizin zamanına ve taleplerine saygı duymak,
• Çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek,

VİZYON

• Yenilikçi, paylaşımcı ve iş dünyasıyla sürekli işbirliği içerisinde olan,

• Gelişmeye açık, analitik düşünerek otomotiv sanayinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek,

• Toplam Kalite Yönetimi felsefesini ve sürekli gelişim anlayışını ilke edinerek mükemmele ulaşmak

 

 

 

 

İLKELERİMİZ

 

  • Dürüstlük

 

Karşılıklı başarıyı hedefleyerek, müşteri ve tedarikçilerimizle dürüst ticari ilişkiler kurmaya özen gösteren bir şirketiz. Şirket çalışanlarımızın değerini biliyor ve onlarla şeffaf ve güvenilir bir iletişim içerisinde, yeteneklerine göre gelişim imkânları sunarak, hedef ortaklı çalışıyoruz.  Kaliteyi iyileştirici süreç ve sistemlerle bireysel performansı ve takım performansını geliştirmeyi, farklı fikirleri en iyiye ulaşma da bir katma değer olarak görürüz.

 

  • Yaratıcılık

 

Bilgiye ulaşırken elde ettiğimiz sonuçları analiz ederek kendimizi, kaynaklarımızı ve süreçleri sorgular, klişelerin dışına çıkmaya çalışarak yaratıcılığımızı rutin işimize entegre etmeye çalışırız.

 

  • Sorumluluk

 

Toplumsal ve sosyal sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Çevreye karşı duyarlıyız ve duyarlı firmalarla çalışıyoruz. Amacımız ülke sanayisine katkıda bulunarak katma değerli işler yapan bir kuruluş olmak.

 

  • Ürün Güvenilirliği

 

Müşterilerimize şartnamelerle tanımlanmış performans ve dayanıklılık testlerinden tam sonuç aldığımız ürünler sunmaktayız.

 

  • Yüksek Kalite

 

Firma olarak her alanda mükemmeliyetçiliği hedeflemekteyiz. Ürünlerimizi, kullanım ömrü boyunca performansını koruyacak kalitede hammadde ve yüksek proses teknolojilerini kullanarak proses kontrolü ile üretmekteyiz. Kalite yönetim sistemimize sıkı sıkıya bağlıyız ve sürekli gelişmeyi düstur edinmiş durumdayız.

 

  • Verimlilik

 

Şirket yapımız gereği, kısa proses adımları ile hızlı karar mekanizmalarına sahibiz.
Böylece proses sürelerimizi olabildiğince kısa tutarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en kısa sürede, en kaliteli hizmet ve optimum maliyetler ile karşılamaktayız.

 

 

 

  • Müşteri Odaklılık

 

Biz, çağın gereklerine uygun olarak müşterilerimizin, firmanın asıl sahibi olduğu gerçeği ile hareket etmekteyiz. Müşterilerimizin istek ve beklentilerini olabildiğince hızlı ve tam olarak karşılama çabasındayız.

bottom of page